درباره ما


دبیر بخش هنر و ادبیات: حمید رضا امیدی سرور

دبیر بخش سینما: نیره رحمانی

مَدّ و مِهْ سایتی ‎ست مستقل در بخش خصوصی، هیچ گروه یا جریانی را نمایندگی‎ نمی‎کند و می‎کوشد فارغ از مرزبندی‎های جناحی بازتاب دهنده فضای کلی هنر و ادبیات ایران باشد. این سایت با آغوش باز پذیرای نوشته ‎های آنهایی‎ست که علاقمند به همکاری هستند به شرط آنکه علاوه بر برخورداری از سطح کیفی مورد نظر «مد و مه»، نکات زیر در آن رعایت شده باشد:

  1. چهارچوب ‎های حاکم بر فضای رسانه ‎های مکتوب داخلی رعایت شده باشد.
  2. دایره نقد به تخریب و توهین به شخص یا جریانی منجر نشود.
  3. هنجارهای عرفی و اخلاقی ایرانی و اسلامی حاکم بر جامعه مخدوش نشود.
  4. دستاویز قرار ندادن هنر و ادبیات برای رسیدن به اهداف سیاسی خاص (از هر نوع و با هر گرایشی).

«مد و مه» در صورت تاکید نویسنده رعایت رسم الخط مورد نظر ایشان را ضروری می شمارد، نوشته ها را (در صورت رعایت بندهای چهارگانه بالا) مگر به ناگزیر و برای جلوگیری از لغزش های نگارشی، ویرایش نمی‎کند.

مطالب، نوشته ‎ها،اخبار و گزارش‎های ادبی خود را به این آدرس ارسال کنید:

madomeh@yahoo.com

«مد و مه» آماده همکاری با همه علاقمندان به ادبیات و هنر است. مطالب ارسالی نباید پیش از این، در فضای مجازی، اعم از سایت و یا وبلاگ شخصی منتشر شده باشد . لطفا مطالبی را که برای مد و مه اسال می کنید، همزمان به دیگر رسانه های فضای مجازی ارسال نکنید.

از دارندگان مشاغل گوناگون به ویژه در حوزه فرهنگ، هنر و ادبیات درخواست می شود با دادن آگهی «مد و مه» را برای ادامه فعالیت یاری کنند. برای این منظور از ایمیل زیر استفاده کنید:

hamidomidi.s@gmail.com

توضیح مهم: «مد و مه» و گردانندگان آن هیچوقت در هیچ وب سایتی پیام نمی گذارند، انتشار هر پیامی، چه در راستای تایید و چه تخریب، کذب محض است!